Pondělí 5. června 2023, svátek má Dobroslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 5. června 2023 Dobroslav

Evropa zahnána do kouta

19. 01. 2016 9:18:20
Znáte to. Když je někdo zahnán do kouta, už mu nezbude nic jiného než se bránit jakýmkoliv způsobem.

Po silvestrovské noci se dozvídáme z oficiálních zdrojů to, co jsme dostávali od svých internetových přátel a co putovalo přeposíláním po internetu. Nikdy jsem tyto zprávy neventiloval na tomto blogu. Teď se ovšem ukázalo, že hodně z těch po síti putujících zpráv byla pravda.

Gangy mladých zločinců ze severní Afriky, migrantů, napadají v severním Porýní nejenom Němce ale i turisty. Proč se jim říká „uprchlíci“, když přece například z Maroka není vůbec proč utíkat. Dočetl jsem se v oficiálním médiu, že mladý Maročan přepadl japonské turisty v centru Kolína nad Rýnem. Tři jeho další kumpáni dvojici starších turistů drželi, zatímco Maročan jim hrozil, že jim vypíchne oči. Pak jim ukradli mobily, peněženky, fotoaparáty a kreditky. A teď to přijde. Policie zločince dopadla, on jim nahlásil, že je nahlášen v azylovém domě a že mu Německo dá azyl. Policie ho hned po výslechu propustila.

To je prostě příšerné. Média až do silvestra mluvila o něčem jiném, než byla každodenní zkušenost obyvatel, kteří byli a jsou konfrontováni s násilím, o kterém se z důvodů politické korektnosti nesmělo psát. V Německu se pozváním nelegálních imigrantů porušují nejenom unijní zákony, ale i platné německé zákony.

Nazývat masu migrantů „uprchlíky“ je naprosto lživé. Uprchlík prchá odněkud, ale tato masa se doslova dere někam.

To, co jsme my z hlediska zdravého rozumu považovali na začátku „uprchlické“ vlny za hazard německé a švédské politické reprezentace, bude v budoucnu katastrofa. Protože masa migrantů úplně vysaje evropské, nejenom sociální, systémy a Evropa už nebude schopna finančně podporovat obyvatelstvo zemí sužovaných válkami a přírodními katastrofami. Také proto je naprosto nehumánní počínání politiků, kteří uvažují jak přijmout a rozdělovat desítky milionů migrantů. To povede jenom k chaosu a ve svém důsledku k válce na evropském území a v podstatě to bude i proti obyvatelstvu zemí, ze kterých migranti https://twitter.com/ migrují.

Pokud chce Evropská unie dávat peníze Turecku na řešení uprchlické krize (zde nedávám slovo uprchlická do uvozovek, protože pokud skutečně migranti utekli do první bezpečné země ze země zmítané válkou, tam se jedná o uprchlíky. Vše ostatní, co se valí Evropou jsou migranti a nemají mít podle všech platných zákonů status uprchlíka) takže za peníze Turecku musí být umožněno okamžité, třeba i násilné navracení migrantů z řeckých ostrovů zpět na turecké území.

Teď se vrátím zpět k úvodní větě. Německá politická reprezentace se naprosto rozchází s náladou německého obyvatelstva. Němci, zvyklí dodržovat dobrovolně a striktně všechny zákony, vidí, že to někdo v jejich zemi nedělá a přesto není za to trestán, ale naopak je za to odměňován sociálními dávkami z jejich peněz, z peněz německých daňových poplatníků. A žádná německá politická reprezentace kromě Alternativy pro Německo nevyjadřuje většinovou náladu obyvatelstva. Pokud se rychle, či alespoň v dohledné době něco v Německu v rámci demokratického řešení problému nezmění, může nastat velký problém. Němci jsou schopni snášet leccos, ale jakmile je toho „zufiel“ – příliš, tak se rozhýbou.

Vítězné mocnosti dusící Německo po první světové válce si také mysleli, že mohou neustále utahovat šrouby. Dnes ovšem utahuje šrouby německého obyvatelstva sama německá vláda. Z dnešní zoufalé situace se stotisícovými armádami migrantů, z jejichž středu se rekrutují zločinci, mající na svědomí věci, které nyní vyplouvají na povrch, by se mohl vygenerovat nový Hitler. A to bychom my, bezprostřední sousedé Německa, velice neradi viděli. Nenechme tedy zahnat poklidné a zákonů dbalé německé obyvatelstvo do kouta. Nemuselo by se to nám, ale ani celé Evropě, vyplatit.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Petr Hannig | úterý 19.1.2016 9:18 | karma článku: 44.85 | přečteno: 3589x

Další články blogera

Petr Hannig

Přátelství a zrady

Jako červená niť se táhne naší novodobou historií zkušenost, že největším nebezpečím pro český stát, byli vždy naši přátelé nebo spojenci.

1.6.2023 v 12:16 | Karma článku: 46.06 | Přečteno: 2628 | Diskuse

Petr Hannig

Šetřeme efektivně. Na vyzbrojování armády

Když hrozí náraz do dluhové zdi, musí se šetřit všude. Ale co se týká závratných sum na vyzbrojování armády, tak se tiše chodí kolem horké kaše.

23.5.2023 v 21:28 | Karma článku: 47.88 | Přečteno: 4904 | Diskuse

Petr Hannig

Jak může i malina v ústech zhořknout

Nevím jak vy, ale já se občas bojím zapnout televizi, protože se zase mohu dozvědět, jaký se zase udál útok na peněženky občanů.

16.5.2023 v 21:10 | Karma článku: 46.80 | Přečteno: 3592 | Diskuse

Petr Hannig

V rámci úspor zrušte raději 17. listopad

Vláda se snaží šetřit, kde se dá. Četl jsem, že místopředseda Poslanecké sněmovny Jan Bartošek – KDU-ČSL, navrhuje z úsporných důvodů zrušení státního svátku 1. května.

26.4.2023 v 13:42 | Karma článku: 47.69 | Přečteno: 5309 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Sofie Černá

Jak Stalin naplánoval loupež

Dne 26. června roku 1907 ve městě Tiflis hlavním městě Gruzie (dnešní Tbilisi) dochází k ozbrojenému loupežnému přepadení, do kterého se zapojilo samotné bolševické hnutí.

4.6.2023 v 20:04 | Karma článku: 9.10 | Přečteno: 110 | Diskuse

Alice Barešová

Dnes o diskriminaci

Je to citlivé téma. Většinou o ní slyšíme v souvislosti s handicapovanými, seniory, šikanou dětí nebo etnických menšin. Bohužel se vyskytuje a může se dít vlastně všude.

4.6.2023 v 12:43 | Karma článku: 8.34 | Přečteno: 239 | Diskuse

Ladislav Kratochvíl

Tajně cvičená hejna sarančat pro globální likvidaci nepohodlných

Začíná to tak, že „Máňa říkala“, že syn její sousedky má sestřenici, která pracuje na ministerstvu vnitra (uklízí tam), a ta našla v koši nepoškozené DVD. Protože jí bylo líto ho vyhodit, dala si ho do tašky.

4.6.2023 v 9:01 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 318 | Diskuse

Jan Pražák

Radka

„S tím šoférem se okamžitě rozejdeš a najdeš si nějakého chlapce na úrovni, který má vysokou nebo aspoň střední!“ Moje matka byla doma odjakživa generál, poslouchal ji jak tatínek, tak i brácha, jen já s tím měla problém.

4.6.2023 v 7:07 | Karma článku: 21.17 | Přečteno: 467 | Diskuse

Zdeňka Ortová

Pražáci jsou na slovo skoupí a někteří mají potíže slušně odpovědět

Když se snažíte věnovat při letmém setkání známému pár milých slov a reakce je méně než vlažná, hodně to zamrzí.

4.6.2023 v 7:00 | Karma článku: 33.11 | Přečteno: 3034 | Diskuse
Počet článků 263 Celková karma 47.10 Průměrná čtenost 8407

předseda politické strany

ROZUMNÍ - za spravedlnost a životní jistoty 

Absolvent 1. střední umělecko - průmyslové školy v Turnově obor umělecký kovář, 2. Konzervatoř v Praze obory varhany dirigování a skladba, 3. Hudební akademie múzických umění obor skladba.

kandidát na prezidenta ČR 2018

Mgr. Petr Hannig nová fb stránka (page)

Twitter - @petr_hannig

Petr Hannig FAN KLUB

www.rozumni.net

http://www.petrhannig-rozumni.cz/

http://www.facebook.com/budmehrdi/

http://www.facebook.com/Rozumni2017/

Mé motto: Je třeba naslouchat, nejenom mluvit,

ale nikdy se nevzdat

 

Triatlonistka se chlubí fotkou ze závodu, na plavkách měla menstruační krev

„Takhle vypadá ženský sport. Čím více bariér se nám podaří zbourat, tím lépe,“ napsala Emma Pallant-Browne na...

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Kráska opustila armádu, aby se stala nejpřitažlivější řidičkou kamionu

Osmadvacetiletá Nicolle z Velké Británie si říká Trucker Baddie a je řidičkou kamionu. Dříve pracovala pro armádu, ale...

Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

Hanka Kynychová nafotila sexy fotky. S klientkami probírá i menopauzu

Lektorka fitness a cvičitelka Hanka Kynychová (55) přiznává, že s nastupující menopauzou je třeba změnit ve svém životě...