Středa 4. října 2023, svátek má František
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Středa 4. října 2023 František

Ten kolotočář si v rámci obhájení svých mírumilovných názorů vymáznul svůj fejsbůček, do minulého týdne plný hnoje, a výrok, že netušil dosah svého jednání??

Foto

Někdy si říkám, jestli čecháčství, vyčůranost a možná i oportunismus nebyl jeden z důvodů, že jsme přežili v nárazníkovém pásmu uprostřed Evropy. Když se husité nekompromistě drali za jedinou pravdu, nebyli jsme daleko ke zkáze, ale aby se tak nestalo, museli nejdřív u Lipan paradoxně Češi porazit Čechy.

Dobrý den. Mám obavu, že vaše povídání je zbytečné a trochu pokrytecké. Ono obecně papouškované úsloví nečiň druhým to, co nechceš, aby oni činili tobě, nebo ještě obecnější povídačka, že zlo plodí zlo a dotřetice, čiň čertu dobře, peklem se ti odmění, tak to všechno jsou dost obecné odrhovačky, které v reálné džungli světa málokdy platily. Zastávám názor, že výskyty nenávisti a hlouposti ve zdejší diskuzní blogové bublině vůbec nelze brát jako směrodatnou převládající tendenci v celkové populaci osídlující území bývalého státu Česká republika, nyní neokoloniální periferní gubernii čtvrté říše. Stejně tak sebemrskačské výlevy oikofobie, které zde můžeme v příspěvcích některých zdejších informačních expertů číst, nepovažuji za charakteristické pro většinu mlčícího obyvateltva. Většina mlčícího obyvatelstva, podle mého názoru, se takovými platformami, jako je blog Idnes, vůbec nezabývá a nemá čas ani nutkavou potřebu cokoliv spisovat, zejména ne zrovna sem. Srdečně zdravím.

Foto

Nenávist, totˇ rakovina duše. A kde kdo, a rád, na ní kluše. Ba se jí i živí, a živí jí, ba šíří jí i dále

J10a91n 29H93a78r82v25a58n

30. 8. 2023 15:24

Taky si vždycky říkám, co je to za hlupáka který plive na "čecháčky" a přitom píše bezvadně česky

PS.: omlouvám se, že jsem se nevyjádřil k onomu vámi zmíněnému incidentu. Uznávám jen, že mlátit ženské je hnus, i kdyby byly ožralé a provokovaly svými řečmi.

Foto

P55e77t68r 71H97a25n37n14i30g

30. 8. 2023 15:39

Víte, člověk se v mediální houštině těžko dnes vyzná. Dříve to bylo jasné, to co bylo v novinách zcela obrátit hlavou dolů a to pak byla pravda. Ale dnes. Občas se mezi všemi možnými "korektními" zprávami objeví i pravda. Ale hledejte, co je pravda a co je mediální masáž? A pravdu nenajdete ani na "druhé straně barikády". Každý hovoří ke svému publiku. A když někdo chce být nestranný, tak to působí přesně tak jak jste napsal v předchozím postu. Jedno je jisté. Ženská se nemlátí, i když je ožralá a provokuje svými řečmi.

Kdoví, jestli tu válku na Ukrajině si taky nevymyslela umělá rozumná inteligence...

Doufám, že soud bude rozhodovat spravedlivě, i když je uvalena vazba (což je většinou přitěžující okolnost), jak bylo známo v minulém režimu.

Zdroj: https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=805805

Tento myšlenkový vývod vám poradil který mozkový závit?

Foto

P95e45t19r 31H32a57n94n62i54g

30. 8. 2023 14:50

Kolik je Vám let. Asi málo. Nevíte, že v minulém režimu, když byla uvalena vazba, tak soud vždycky musel dát nějaký "flastr", alespoň malou podmínku, aby stát nemusel platit refundaci ušlých mezd (zisk tehdy oficiálně neexistoval). Chlapci, vy se svou neznalostí řítíte do nové totality.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS